WEXT İLE GELENEKSEL METOTLARDAN DAHA HIZLI İNGİLİZCE ÖĞRENİN!

WEXT İLE GELENEKSEL METOTLARDAN DAHA HIZLI İNGİLİZCE ÖĞRENİN!

WEXT'te bu linke tıklayarak Derdimiz İngilizce İndiriminden Faydalanabilirsiniz.

Hayatımızı her geçen gün yenilikleriyle kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, her alanda kendimizi geliştirme imkânı sunuyor. Oxford University Press içerik işbirliği ile hazırlanmış, yeni nesil dil öğrenme platformu WEXT, akademik olarak etkinliği kanıtlanmış metotları en yeni teknolojilerle birleştirerek İngilizce öğrenmeniz kolaylaştırmayı hedefliyor. 

WEXT, yapay zekâ destekli olarak hazırlanmış seviye belirleme sınavı ile öncelikle  İngilizce seviyenizi belirliyor ve eğitim sürecinizi, güçlü ve güçlendirilmesi gereken yönlerinizi dikkate alarak planlanıyor.

Renkli ve eğlenceli konu anlatım animasyonları, belirli aralıklar ile size özel olarak hazırlanan yapay zeka destekli dersler, akıllı geri bildirim özelliği ve detaylı ilerleme raporları gibi benzersiz özellikleri ile WEXT, dışarıdan herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan kendi başınıza İngilizce geliştirebilmenize olanak sağlayacak bir İngilizce öğrenme platformudur.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR:

WEXT; sıfırdan İngilizce öğrenmek için kolları sıvayan, daha önceden belirli seviyede İngilizce bilgisi olan ve bu bilgiyi ileri seviyelere taşımak isteyen, İngilizcesini akademik ya da mesleki nedenlerle geliştirmek isteyen her yaştan bireyler uygun bir platformdur. Ayrıca kurs ya da okul aracılığıyla İngilizce öğrenmekte olanlar da WEXT ‘i derslerini desteklemek üzere kullanabilirler.

SEVİYELER:

WEXT ile beginner (A1) yani başlangıç seviyesinden , Upper-intermediate (B2) yani ileri seviyeye kadar İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Günde ortalama 30 dakika kendi başınıza çalışarak bir yıl içerisinde 3 yada 4 seviyeyi tamamlamak mümkün.

AKILLI GERİ BİLDİRİM:

Dil öğrenimin de en etkili stratejilerin başında kişiselleştirilmiş geri bildirim gelmektedir. Etkili olabilmesi için, geri bildirim her bir öğrenene özel olmalı ve bireysel ihtiyaçları dikkate alabilmesi gerekmektedir.

WEXT akıllı geri bildirim, diğer bir deyişle yapay zeka destekli kişisel geri bildirim asistanı, size gerçek bir öğretmen ile birebir özel bir ders alıyormuş gibi yanıtlarınıza ve ilerlemenize bağlı olarak anlık ve öğretici geri bildirimler sunar, ve bunları tamamı ile objektif olarak ve öğrenme hızınıza ve biçiminize uyarlayarak yapar.

YAPAY ZEKA DERSLERİ:

WEXT Yapay zeka destekli kişiye özgü dersler, bireylerin konu bazlı olarak güçlü ve güçlendirilmesi gereken yönlerini dikkate alarak, gerçek ihtiyaçlarına özgü interaktif dersler oluşturmakta ve bu sayede sadece geliştirilmesi gereken kısımlara odaklanmaktadır.

ANİMASYON VE VİDEO’LAR

Kendi başınıza İngilizce çalışırken, en zor kavramları bile zihninizde canlandırma güçlüklerini ortadan kaldırmak ve akılda kalıcılığı arttırmak için WEXT, pek çok kavramı eğlenceli animasyon ve videolar ile sunar.

Tüm animasyon ve videolar, Oxford University Press içerik işbirliği ile hazırlanmış ve seviyenize göre titizlikle tasarlanmıştır.

OXFORD UNIVERSITY PRESS & WEXT

WEXT, Oxford University Press tarafından hazırlanmış olan içerikler ile geliştirilmiştir.

Dünyanın her yerinde kurumlar ve eğitmenler Oxford University Press içerik kalitesine güvenmekte ve bu metot ve yaklaşımları kullanarak İngilizce eğitim sistemlerinde etkili ve verimli sonuçlar almaktadırlar.

Sizlerde WEXT kullanarak milyonlarca birey, eğitmen ve kurumun güvenini kazanmış kaliteli ders içerikleri ile İngilizce öğrenebilirsiniz. 

Oxford Üniversitesinin bir departmanı olan Oxford University Press, dünyanın en büyük ve en eski yayımcılarından birisidir. Oxford University Press dünyanın 50 farklı ülkesindeki ofisleri aracılığı ile milyonlarca bireyin İngilizce öğrenmesini desteklemek amaçlı olarak araştırmalar yapmakta ve buna bağlı olarak materyaller hazırlamaktadır.

HEMEN ÖĞRENMEYE BAŞLA!

WEXT’e kayıt olduktan sonra öncelikle ücretsiz olarak, yapay zeka destekli seviye belirleme sınavına girerek seviyenizi belirleyebilir ya da ilk defa İngilizce seviyenizi biliyorsanız istediğiniz seviyeden öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Her seviye içerisinde yer alan deneme derslerini kullanabilir ve sonrasında özel indirimlerden faydalanarak satın alabilirsiniz.

Makaleyi Paylaş:
IT Öğretmeni, yazılım ve tasarımlar yapar.

Bunları Gördüğüz mü?

Yorumlar